Uitslag F- proefjes 23 december 2008

  Ring 1 (grote bak)    
       
  naam: pony: F-proef
1 Fleur v. Mierlo 229 F4b
2 Bethany Baker * F5b
3 Michelle Goedhart 237 F2
4 Richelle Smits 215 F4a
5 Anne v.d. Horst 221 F2
6 Celeste de Groot 219 F2
7 Loes v.d. Bogaart 226 F1
8 Céline Gorren 212 F2
9 Julie de Groot 227 F2
10 Gwen v. Lierop * F4b
11 Lonneke v. Wordragen 244 F1
12 Britt v. Lierop 217 F4b
13 Jordy Claessens 217 F6a
14 Pascalle ten Bloemendal 223 F5b
15 Maud Schenkels 210 F2
16 Amber Gijsbers 228 F3b
17 Joëlle Leenders 233 F2
18 Lara Notten 219 F2
19 Chantal Doomernik 223 F5a
20 Chiara Curcurato 227 F1
21 Emma Lamme 223 F3b
22 Christiane Brackel 224 F6b
23 Judy Heesterbeek 217 F2
24 Laure v.d. Griend 224 F4a
25 Demie Foederer 218 F4a
26 Laura Janssen 245 F1
27 Charissa Cloudt 224 F4a
28 Marieke v.d. Pol 219 F3b
29 Floor v. Riesen 236 F3b
30 Megan Aerdts 235 F2
31 Shania Smits 227 F1
32 Sanne v.d. Aker 238 F1
33 Mandy Brands * F5b
34 Robin Priest 225 F1
35 Floor Salemans 218 F3a
       
       
  Ring 2 (kleine bak)    
       
1 Cilia Peters * F3b
2 Minke Huijbregts 212 F2
3 Maud v. Nelis 224 F1
4 Keanü Veldkamp 214 F2
5 Iris Schreuder 210 F4b
6 Sanne de Vries 217 F2
7 Yvonne Schreuder 214 F6a
8 Jill Frijtens 214 F1
9 Lydia v.d. Meij 213 F3b
10 Ivana Palla 216 F1
11 Nora v.d. Velden 217 F2
12 Kim Engelen 218 F1
13 Britt v. Rijt 210 F1
14 Lisa Koningsberger 210 F3b
15 Bo v.d. Waterlaat 212 F1
16 Lynn v. Rijt   F3a
17 Femke Vos 214 F2
18 Dünya Örun 214 F1
19 Anke Jeucken 212 F1
20 Rosalie Braamkolk 210 F2
21 Evi Jeucken 228 F2
22 Frederique Klein 216 F2
23 Marjolein Blok 215 F1
24 Doortje v. Leeuwen 213 F2
25 Loesha Verbeek 219 F6b
26 Floor Brekelmans 222 F2
27 Joep Verschuren 220 F5b
28 Kim v.d. Meer 223 F1
29 Ronja Verbeek ? F5b
30 Izel Özmen 215 F1
31 Eline Wigard 221 F2
32 Noa Beek 215 F2
33 Renee Eisma 217 F1
34 Rozan Scherpenzeel 226 F1
35 Annelies Blok 224 F3a

 Uitslag F- proefjes 30 december 2008

  naam: starttijd: F-proef
       
1 Eva Rekkers 217 F3a
2 Faye Zandstra 214 F1
3 Daniëla Flores * F4b
4 Merel Damen 220 F3b
5 Corrina Seelen 226 F1
6 Irene Moll 212 F6a
7 Levi Muskens 219 F1
8 Denise v. Hoof 230 F4b
9 Céline Sanders 216 F3a
10 Fleur Loonen 226 F4a
11 Vera Gerrits 230 F1
12 Femke Welting 213 F1
13 Sanne Welting 212 F1
14 Thom de Vries * F3a
15 Kyra v. Doorn 224 F1
16 Reneé v.d. Haak * F3a
17 Emma den Brok 239 F4a
18 Maxime v. Cuijk 229 F4b
19 Daniëlle Stolk 228 F1
20 Fleur Klok 227 F1
21 Pernille Goenee 215 F5b
22 Sandra de Volder 223 F4a
23 Erin Langereis 230 F3b
24 Sara Brouwers 230 F4b
25 Tara Langereis 223 F3b
26 Nicole Beenders 238 F2
27 Danita v. Zantvoort * F6b
28 Suzanne v. Stiphout 230 F2
29 Sanne Stefens 223 F3a
30 Elle Verhoeven 225 F3b
31 Inge Verhoeven 221 F3b
32 Rosario v. Stipdonk 227 F2
33 Denise Manders 228 F4b
34 Jay Klaassen 229 F3b
35 Amber Mertens * F6a
    15.52u  
       
       
  naam: starttijd: f-proef:
       
1 Lynn v. Rijt 216 F3a
2 Stéfanie Derksen 233 F4b
3 Lara Janssen 227 F3b
4 Heleen v. Geelen 224 F3b
5 Jolijn Schroër 223 F1
6 Linde Seetsen 214 F1
7 Janneke Schoenmakers 224 F4b
8 Naomi de Kleijn 224 F6a
9 Anne v.d. Poel 232 F4a
10 Anouck de Haas 216 F1
11 Shannen Sondagh 220 F4a
12 Mark v.d. Berg 216 F2
13 Jos v.d. Berg 216 F2
14 Patty Sondagh 221 F4a
15 Lenneke v. Rooy 227 F3b
16 Lara v.d. Heuvel 214 F1
17 Marloes v. Rooy 220 F3b
18 Kelly Keulen 212 F1
19 Marlous Verberk 216 F1
20 Maika Willemsen 224 F4b
21 Iris Lumbantobing 235 F4a
22 Monique Sprengers * F3a
23 Lisse Lumbantobing 216 F1
24 Laura Olijve 211 F1
25 Marjolein Schroër 223 F3a
26 Iris Sneijders 213 F2
27 Susan v.d Bent 232 F1
28 Jeanic v.d. Dungen 231 F3b
29 Eva v.d. Boomen 221 F2
30 Amanda v.d. Lugt 234 F1
31 Anouk Geelen 219 F2
32 Jolien Hakstege 221 F6a
33 Anne Steeghs ?222 F2
34 Roel Geelen 213 F1
35 Demi Restiau 219 F1
36      

Uitslag regionale zitcompetitie 2008

Categorie   startnr    Naam Manege Punten    Kwartfinale    Plaatsing
Cat 3 17 Maxime in 't Groen Manege Thielen 110 103,5 1
Cat 3 5 Clémence Boers Manege de Gulle Ruif    102 103 3
Cat 3 19 Britt van Engelen Manege de Gulle Ruif 101 103,5 2
Cat 3 8 Kyra van Oosterhout Manege Thielen 100,5 99 4
Cat 3 14 Kim Govers Manege Thielen 100,5 99 5
Cat 3 4 Laura Kregting HC Bommelerwaard 100    
Cat 3 11 Marieke Mulder St. Frans 98    
Cat 3 6 Robin Mertens Manege Meulendijks 97    
Cat 3 7 Kim van Dam Manege Ravenswaaij 97    
Cat 3 16 Deidre Rozema HC Bommelerwaard 96,5    
Cat 3 18 Frank Batteram St. Frans 95,5    
Cat 3 15 Pauline Tibosch Manege 't Zandeind 95    
Cat 3 13 Simone Heijkoop Manege Ravenswaaij 94,5    
Cat 3 2 Samantha Verhoef Manege Ravenswaaij 93    
Cat 3 12 Claire Versteijen Manege de Gulle Ruif 92,5    
Cat 3 10 Eline Heeffer Manege 't Zandeind 92    
Cat 3 1 Tamara Vugts Manege 't Zandeind 91,5    
Cat 3 9 Cristina Straatman HC Bommelerwaard 91    
Cat 3 3 Kirina Iskander St. Frans 88,5    
             
Cat 4 31 Gaby Lubeck Manege Thielen 106,5 99 3
Cat 4 25 Jesska Edel Manege Ravenswaaij 101,5 98 4
Cat 4 37 Marijke Bakermans Manege Meulendijks 101,5 104 1
Cat 4 20 Marianne van Wijnen HC Bommelerwaard 101 102 2
Cat 4 21 Eline Bonk Manege Bergemo 99,5    
Cat 4 34 Pascal Zeegers Manege Bergemo 99,5    
Cat 4 36 Marjolein van Dalen St. Frans 99,5 94,5 5
Cat 4 23 Maaike de Jeu St. Frans 98    
Cat 4 28 Marieke Koopmans St. Frans 98    
Cat 4 26 Shanna Kuhnehath Manege Bergemo 97    
Cat 4 27 Mineke Schaap HC Bommelerwaard 97    
Cat 4 29 Ilse de Bar Manege Meulendijks 97    
Cat 4 32 Saskia Doelman HC Bommelerwaard 97    
Cat 4 35 Wendy van Osch Manege Thielen 97    
Cat 4 24 Mylene van Dijk Manege Meulendijks 96,5    
Cat 4 33 Jenneke van Driel Manege Ravenswaaij 96,5    
Cat 4 22 Bianca Daniels Manege Thielen 92    
Cat 4 30 Melanie Peters Manege Ravenswaaij 88,5    
             
Cat 1 47 Lisa Koningsberger Manege Meulendijks 111,5 100,5 3
Cat 1 43 Inge Kepers Manege Thielen 106,5 106 1
Cat 1 45 Eline Peters St. Frans 105,5 98 4
Cat 1 39 Janneke Schoenmakers     Manege Meulendijks 104 104 2
Cat 1 58 Kyra Benazzouz Manege Thielen 104 98 5
Cat 1 49 Monique Arens Manege Bergemo 103,5    
Cat 1 52 Tara Langerijs Manege Meulendijks 103,5    
Cat 1 41 Veerle Vos HC Bommelerwaard 102,5 +  
Cat 1 55 Joëlle Bink Manege Bergemo 102,5    
Cat 1 51 Eloïse Bruno Manege 't Zandeind 99,5    
Cat 1 54 Levy van Opstal Manege Thielen 99,5    
Cat 1 38 Lieke van den Bosch Manege de Gulle Ruif 99 +  
Cat 1 56 Merlin Driessen Manege Bergemo 99    
Cat 1 53 Manon Jansink De Gulle Ruif 98,5    
Cat 1 42 Laura van de Grint Manege 't Zandeind 98 leeftijd  
Cat 1 46 Jasmijn Borremans Manege de Gulle Ruif 98    
Cat 1 50 Jade hijman HC Bommelerwaard 97    
Cat 1 40 Amber Graumans St. Frans 96,5 leeftijd  
Cat 1 48 Romyy Heijkoop Manege Ravenswaaij 96,5    
Cat 1 57 Sam Halkes HC Bommelerwaard 96,5    
Cat 1 60 Merel de Bresser Manege 't Zandeind 95    
Cat 1 59 Debbie Verhoeven St. Frans 95    
Cat 1 44 Jarca van Kollenburg Manege Ravenswaaij 92    
             
Cat 2 61 Bronke Boudewijns St. Frans 106,5 97,5 5
Cat 2 83 Judith van Tuijl HC Bommelerwaard 106,5 102 3
Cat 2 69 Isabelle van Riemsdijk Manege Meulendijks 105,5 104 2
Cat 2 67 Imah Miedema Manege Thielen 104 100 4
Cat 2 71 Milou Fleuren Manege Bergemo 103,5 107 1
Cat 2 79 Anouk van Bruchem HC Bommelerwaard 103    
Cat 2 62 Joy van Oekel Manege de Gulle Ruif 102,5    
Cat 2 73 Lisa Spit Manege Meulendijks 102    
Cat 2 75 Dieke Bouman Manege de Gulle Ruif 102    
Cat 2 63 Birgit van der Linden HC Bommelerwaard 101,5    
Cat 2 70 Marleen van der Boom Manege Thielen 100,5    
Cat 2 76 Irene Mol Manege Meulendijks 100    
Cat 2 64 Anouk de Volder Manege 't Zandeind 99,5    
Cat 2 81 Jaimy Schuurmans Manege Thielen 99,5    
Cat 2 72 Karlijn de Rooij Manege Ravenswaaij 99    
Cat 2 77 Bram Hoeben St. Frans 99    
Cat 2 78 Amber Jongerius Manege Ravenswaaij 99    
Cat 2 80 Denise Tax Manege Bergemo 99    
Cat 2 82 Dennis Kornelis St. Frans 99    
Cat 2 65 Lisa-Jo Bredero Manege 't Zandeind 98    
Cat 2 66 Eline van den Bergh Manege Bergemo 98    
Cat 2 84 Monique van Rooij Manege 't Zandeind 98    
Cat 2 74 Astrid van der Beemt Manege de Gulle Ruif 95,5    
Cat 2 68 Celine Spiering Manege Ravenswaaij 93,5    

Uitslag voorrondes zitcompetitie

Naam:
Paard/pony:
Punten:      Cat:                                       
Lisa Koningsberger
Sun Shine
102,5 1
Amber Eisma
Didi
102,5 1
Janneke Schoenmakers
Jip
100 1
Tara Langereis
Jorlando
101,5 1
Melissa Raaymakers
Sun Shine
100 1
Marieke v.d. Pol
Sam
97,5 1
Denise v. Hoof
Kimberly
96,5 1
Iris Lumbantobing
Milton
96,5 1
Vere Limburg
Pino
95,5 1
Elle Verhoeven
Amber
95,5 1
Shannen Sondagh
Black Star
95 1
Renee v. Rijssel
Sam
94,5 1
Harvey Hogenes
Didi
94 1
Heleen v. Geelen
Black Star
90 1
Laure v.d. Griend
Didi
89,5 1
Annabel Koehler
Ultima
84,5 1
Merel Damen
Kimberly
84,5 1
Erin Langereis
Pino
83 1
Fleur v. Mierlo
Sneeuwwitje
82 1
Fenna Karel
Sneeuwwitje
75 1
 
   
Isabelle v. Riemsdijk
Valser
126 2
Irene Moll
Valser
113 2
Lisa Spit
Valser
111,5 2
Mandy Brands
Ultima
111,5 2
Emma den Brok
Sam
109 2
Michelle Hogenes
Sjaak
109 2
Danita v. Zantvoort
Cora
108,5 2
Pascalle ten Bloemendal
Cool Crystal
107,5 2
Christiane Brackel
Didi
107,5 2
Michelle Eisma
Jorlando
107,5 2
Maxime v. Cuijk
Valser
106 2
Jolien Hakstege
Kimberly
104 2
Marjolein Schrürs
Didi
102 2
Patricia Wetzel
Ultima
102 2
Elleke Jacobs
Jorlando
102 2
Maika Willemsen
Milton
101,5 2
Mirjam Smouter
Ontario
100,5 2
Pernille Goenee
Cool Crystal
100 2
Cathérine Smals
Brainstorm
100 2
Bethany Baker
Cora
98 2
Iris v. Kooten
Kimberly
97,5 2
Sara Brouwers
Milton
97,5 2
Anne v.d. Poel
Ultima
97,5 2
Lize Matser
Pino
97,5 2
Lisanne Verhagen
Jip
97 2
Deanne Obbink
Jip
96,5 2
Inge Verhoeven
Cora
96 2
Viviënne v. Gestel
Ultima
95,5 2
Naomi de Kleijn
Cool Crystal
95 2
Dominic Ramcharan
Cora
94,5 2
Cara Leenen
Desdemona
94 2
Yvonne Schreuder
Zaubergrafin
92,5 2
Angelina Wetzel
Cora
92 2
Chantal Doomernik
Cool Crystal
92 2
Juliëtte Meulendijks
Black Star
92 2
Babeth Brouns
Kulina
90,5 2
Sofie Landman
Sam
89,5 2
Denise Manders
Valser
89 2
Michelle Kortas
Jorlando
88,5 2
Lara Jansen
Amber
88,5 2
Maddie v. Leenders
Amber
87,5 2
Jordy Claessens
Isabel
86,5 2
Manon Arts
Amber
86 2
Jeanic v.d. Dungen
Cool Crystal
85 2
 
   
Robin Mertens
Zaubergrafin
100,5 3
 
   
Marijke Bakermans
Picaro
104 4
Ilse de Bar
Nerrida
102,5 4
Myléne v. Dijk
Sjaak
101,5 4
Lotte Lautenschlager
Romy
99 4
Merel v. Kooten
Patrick
98,5 4
Evelien Lauret
Brainstorm
95 4
Anouk Roets
Jelle
94 4

Uitslag Groepsdressuur

24/03/2008 - Pony's 

Niveau 3 

 Dag:  Tijd:  Instructrice:  Thema:  Punten:  Plaatsing:
 Zaterdag  12.00  Mariëlle  Konijnen  250  1
 Vrijdag  16.00  Mariëlle  Clowns  244  2
 Vrijdag  17.00  Loes  Hippies  241  3
 Woensdag  13.00  Loes  Grease  235  4
 Woensdag  16.00  Mariëlle  High School Musical  223  5
 Donderdag  16.30  Loes  Baby's  218  6
 Zaterdag  12.00  Loes  Ronald Mc Donald  214  7
 Maandag  16.30  Janneke  Barbies  208  8
 Donderdag  16.30  Janneke  I am a girl  207  9

1e plaats
Zaterdag 12.00u Mariëlle

2e plaats 
Vrijdag 16.00u Mariëlle

Niveau 1 

 Dag:  Tijd:  Instructrice:  Thema:  Punten:  Plaatsing:
 Zaterdag  10.00  Loes  Cowboys en Indianen  256  1
 Zaterdag  10.00  Maaike  Spoken  245  2
 Donderdag  17.30  Janneke  Rode Mutsen  231  3
 Donderdag  17.30  Maaike  Maaike's Team  227  4
 Zaterdag  09.00  Maaike  Huis Anubis  217  5

1e plaats
Zaterdag 10.00u Loes

Kabouterles 

 Dag:  Tijd:  Instructrice:  Thema:  Punten:  Plaatsing:
 Maandag           16.45  Loes  Cowboys en Indianen  238  1
 Maandag  17.30  Maaike  Paars / Roze  232  2

1e plaats
Maandag 16.45u Loes

Aparte Rubriek 

 Dag:  Tijd:  Instructrice:  Thema:  Punten:  Plaatsing:
 Zaterdag           13.00  Maaike  4 musketiers            238  1

1e plaats
Zaterdag 13.00u Maaike

30/03/2008 - Paarden

Niveau 4 

 Dag:  Tijd:  Instructrice:  Thema:  Punten:  Plaatsing:
 Dinsdag  20.00  Mariëlle  Wegwerkers  266  1
 Woensdag  21.00  Janneke  Cupido  258  2
 Woensdag    19.00  Janneke  Efteling (orginaliteit)  250  3
 Vrijdag     20.00  Mariëlle  VDL truitjes  232  4
 Maandag  21.00  Janneke  Rokkostuum  222  5
 Maandag  20.00  Sandra  ?  213  6
 Maandag  20.00  Janneke  Zwart / Wit  205  7

Niveau 4 - Kind op paard 

 Dag:  Tijd:   Instructrice:  Thema:  Punten:  Plaatsing:
 Dinsdag  19.00  Sandra  Paters  246  1
 Zaterdag  10.00   Mariëlle  4 musketiers             227  2
 Donderdag  20.00  Mariëlle  Cupido  220  3
 Dinsdag    20.00  Sandra  Blond  215  4

 Niveau 3 - Kind op paard 

 Dag:  Tijd:       Instructrice:         Thema:  Punten:       Plaatsing:      
 Zaterdag   14.00  Loes  Missen  250  1
 Woensdag           20.00   Loes  Pokeren  248  2
 Vrijdag    20.00  Loes  Boer zoekt vrouw (orginaliteit)  238  3
 Dinsdag     21.00  Sandra  Rode Zakdoek  236  4
 Vrijdag  21.00  Mariëlle  Tarzan  232  5
 Maandag  21.00  Sandra  Rood  226  6
 Dinsdag  21.00  Myrande  Groene hesjes  206  7

 

06/04/2008 - Pony's

Niveau 4 

 Dag:  Tijd:  Instructrice:  Thema:  Punten:  Plaatsing:
 Donderdag            19.00  Mariëlle  Zwangeren & 2 mannen  270  1
 Dinsdag  16.30  Mariëlle  Dokters  266  2
 Vrijdag  19.00  Mariëlle  zwart / wit/ hart  254  3
 Dinsdag  19.00  Mariëlle  Hip Hop  248  4
 Vrijdag  17.00  Mariëlle  Basketbal  232,5  5
 Zaterdag  09.00  Loes  Duivels & Engeltjes (orginaliteit)  223  6
 Maandag  19.00  Janneke  Sjeiks  216  7

1e plaats
Donderdag 19.00u Mariëlle

1e plaats
Dinsdag 16.30u Mariëlle

Niveau 2 

 Dag:  Tijd:  Instructrice:  Thema:  Punten:  Plaatsing:
 Woensdag            14.00  Loes  Ganzen  246  1
 Woensdag  16.00  Maaike  Sprookjeskinderen  243  2
 Woensdag  13.00  Mariëlle  Buikdanseressen / dansers  242  3
 Zaterdag  14.00  Mariëlle  Arabische dansers (orginaliteit)  241  4
 Maandag  17.30  Loes  Diva's  235  5
 Maandag  19.00  Maaike  Grease  233  6
 Woensdag  14.00  Mariëlle  Sta op  232  7
 Dinsdag  16.30  Maaike  Regenboog Chips  226  8
 Vrijdag  16.00  Loes  Kleurenkids  217  9

1e plaats
Woensdag 14.00 Loes

2e plaats
Woensdag 16.00 Maaike


NB Door een fout in het aantal te rijden onderdelen in de Groepsdressuur Pony’s – Niveau 2 is er een fout geslopen in de optelling. Alle groepen hebben 36 punten te weinig gekregen dit heeft echter geen consequenties voor de einduitslag.

Uitslag FNRS 13-01-2008

Ochtend Ring 1 

Naam:
Punten:
Pony: F-proef:
Robin Mertens
niet gereden
Zaubergrafin F10a
Emma den Brok
225
Didi F3b
Yvonne van Eerd 
222
Zaubergrafin F3b
Iris Lumbantobing
219
Didi F3b
Amber Mertens
218
Picaro F5b
Lorraine Huggers
niet gereden
Didi F1
Ellen v.d. Pers 
219
Picaro F4b
Céline Sanders
212
Didi F2
Giulliana v.d. Ven
229
Picaro F4b
Vera v.d. Poel
219
Amber F4a
Anne v.d. Poel
220
Jorlando F3a
Renee v. Rijssel
224
Amber F4b
Amber Kuif
218
Jorlando F3b*
Nikki Schellekens
217
Amber F2
Manon v. Zanten
219
Jorlando F3a
Marie-Louise Visser
215
Amber F1
Michelle Kortas
235
Jip F3b
Danita v. Zantvoort
217
Cora F6a
Dominic Ramcharan
222
Jip F3b
Bethany Baker
215
Cora F5a
Stijn v. Hosten
219
Jip F1
Heleen Geelen
212
Cora F3a
Kiki van den Noort
211
Jip F1
Fleur v. Mierlo
210
Milton F4a
Sanne Verstappen
211
Sneeuwwitje F3a
Annelot Vincken
210
Milton F3a
Bo Verbaal
217
Sneeuwwitje F1
Lisa Koningsberger
232
Milton F3a
Ava Bos
228
Sneeuwwitje F2
Doortje v. Leeuwen
219
Bruno F1
Jordy Claessens
225
Isabel F5b

Middag Ring 1

Naam:
Punten:
Pony: F-proef:
Amber v.d. Ven
215
Bruno F3a
Maxime v. Cuijk
214
Isabel F3b
Nora v.d. Velden
212
Bruno F1
Babeth Brouns
215
Gamorca F4b
Lara Janssen
218
Jip F2
Femke Vos
210
Gamorca F1
Renee v.d. Haak
214
Jip F2
Merel Damen
218
Gamorca F3a
Mareen Timmermans
215
Jip F3b
Harvey Hogenes
218
Gamorca F3a
Lotte de Boer
214
Jip F2
Maika Willemsen
221
Jorlando F4a
Tara Langereis
213
Cora F3a
Elle Verhoeven
213
Jorlando F3a
Saïra Engels
*
Cora F5a
Michelle Eisma
215
Jorlando F5b
Amber Eisma
216
Cora F4b
Elina Wigard
210
Jorlando F1
Frederike Schoones
*
Cora F3a
Iris Sneyders
219
Didi F1
Julia Gevers
219
Amber F1
Keanu Veldkamp
215
Didi F1
Annelies Blok
216
Amber F2
Richelle v. Eerden
214
Didi F3a
Alexandra v.d. Broek
218
Amber F2
Monique Sprengers
212
Didi F2
Rachelle Dassen
215
Sun Shine F3a
Jeanic v.d. Dungen
220
Gamorca F3a
Eva v.d. Boomen
214
Sun Shine F1
Danique v.d. Nieuwenhuijzen
212
Gamorca F2
Anne Steeghs
217
Sun Shine F1
Eva Rekkers
217
Gamorca F2

 Ochtend Ring 2

Naam: Punten: Pony: F-proef:
Sofie Landman 210 Rocky F4a
Pernille Goenee 212 Meneer v. Riet F5a
Melissa Raaymakers 214 Rocky F3b
Loes Engelkes 211 Meneer v. Riet F3a
Ronja Verbeek * Rocky F4b
Pascalle ten Bloemendal 211 Valser F5a
Loesha Verbeek * Charlie F6a
Mandy Brands 212 Valser F6a
Hania Byrska 211 ? Paard F3b
Jolien Hakstege 217 Valser F5b
Joy v. Hoof 214 Patrick F5a
Irene Moll 210 Valser F5b
Marcella v.d. Ven 217 Pino F1
Fenna Karel 220 Bruno F1
Michelle Goedhart 221 Pino F1
Marina v. Weert 222 Bruno F1
Sara Ibrovic 221 Pino F1
Sanne Stefens 224 Bruno F2
Lize Matser 223 Pino F3b
Thom de Vries 216 Bruno F2
Joep Verschuren 211 Karreras F5a
Lotte Lautenschlager 219 Romy F6b
Femke Roets niet gereden Karreras F5b
Mirre Stolk  217 Ultima F5a
Linda Ponsioen 218 Brainstorm F3b
Annabel Koehler niet gereden Ultima F3b
Ilse de Bar 223 Brainstorm F6b
Esther Smaling niet gereden Holly F4b
Catherine Smals 215 Brainstorm F5a

Middag Ring 2

Naam: Punten: Pony: F-proef:
Mientje v.d. Heuvel 214 Lady F3a
Myrthe v. Noetsele niet gereden Jane F9a
Demi Timmer 225 Sun Shine F3a
Maddie v. Leenders niet gereden Rocky F4b
Isabel Weijtens 217 Sun Shine F3a
Lisanne Verhagen 216 Rocky F3b
Robin v. Broekhoven 217 Sun Shine F2
Tessa v.d. Tak * Rocky F3a
Maud Schenkels 214 Sun Shine F1
Inge Verhoeven 241 Isabel F3a
Erin Langereis 231 Sneeuwwitje F3a
Denise Manders 213 Isabel F4a
Lyn v. Rijt 227 Sneeuwwitje F2
Madelon Schoenmakers niet gereden Isabel F1
Megan Aerdts 227 Sneeuwwitje F1
Merel v. Kooten niet gereden Cool Cristal F10a
Iris v. Kooten 217 Charlie F6a
Kimberly Boerenkamp 210 Cool Cristal F4a
Naomi de Kleijn 226 Charlie F5a
Marijke Bakermans 228 Picaro F6b
Stéphanie v.d. Hoeven 221 Jelle F4b*
Martine v. Hoorn 224 Cool Cristal F5a*
Katja Kilsdonk 221 Nerrida F5b